Nodarbības

Lai mudinātu bērnus regulāri tīrīt zobus un rūpēties par to veselību, arī šogad Veselības ministrija un Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) turpinās īstenot 2014.gada nogalē aizsākto informatīvi – izglītojošo nodarbību ciklu pirmsskolas un sākumskolas (1.-2.klases) audzēkņiem. Šogad  nodarbībās kopumā tiks iesaistīti vairāk nekā 18 000 bērnu no visas Latvijas.

Primāri nodarbības tiks realizētas mācību iestādēs, kuras ir Nacionālajā Veselību veicinošo skolu tīklā un kuras ir sūtījušas pieteikumus, bet nodarbības nav realizētas iepriekšējo nodarbību cikla ietvaros.

Ja radušies jautājumi, rakstiet uz e-pasta adresi projekts@tirizobi.lv.

Nodarbību laikā bērniem tiks demonstrēta pareiza zobu tīrīšanas tehnika un piemēroti atraktīvi uzdevumi, piemēram, dažādas spēles un demonstrēta animācijas filma „Man ir tīri zobi!”. Ikviens bērns pēc nodarbības apmeklējuma saņems komiksu, uzlīmi ar pareizu zobu tīrīšanas algoritmu un zobu suku. Savukārt ikvienam pedagogam pēc nodarbībām būs pieejams metodiskais materiāls par mutes dobuma un zobu veselību. Tā kā zobu kopšanas paradumi ģimenēs visbiežāk tiek pārmantoti, nodarbību ietvaros tiek plānots iesaistīt ne vien bērnus, bet arī bērnu vecākus, liekot rīkoties atbildīgi pret savu bērnu un arī vecāku zobu veselību.

Nodarbību aktuālākajai informācijai aicinām sekot https://www.facebook.com/tirizobi.lv/?fref=ts

 Attēlos - nodarbības par mutes dobuma un zobu veselību Rīgas 94.pirmsskolas izglītības iestādē. 2014.gads