Pusaudžiem

Sveiks/-a!

Mums ir prieks, ka Tev ir interese par zobu veselību.

Sveicam Tevi ar pilnīgu atbrīvošanos no piena zobiem. Iesakām pierast pie jaunajiem kaula zobiem - ar tiem Tev būs jādzīvo visu mūžu. Paturi to prātā un rūpējies par tiem kā saviem tuvākajiem draugiem! Veseli zobi tagad ir modē! :)

Atgādinām, ka zobi jātīra vismaz 2 reizes dienā – no rīta un vakarā, bet to jau Tu noteikti zini. Parasti grūtāk ir atcerēties to izdarīt. Neuztraucies, par to mēs esam padomājuši – izveidota jauna mobilā aplikācija „Zobs”, lai arī Tu ik dienu īpašos laikos varētu saņemt atgādinājumu par zobu tīrīšanu. Aplikācija „Zobs” jau ir pieejama Google play veikalā.

Noteikti Tev iesakām regulāri apmeklēt zobārstu un zobu higiēnistu! Starp citu, līdz 18 gadu vecumam zobārstniecības pakalpojumus apmaksā valsts, kā arī reizi gadā Tev pienākas bezmaksas zobu higiēnista apmeklējums, savukārt 7,11 un 12 gadu vecumā - pat divreiz gadā.Tavs zobārsts noteikti atzinīgi novērtēs, ja, tīrot zobus, izmantosi fluorīdus saturošu zobu pastu un vismaz vienu reizi dienā zobus izdiegosi.

Šajā sadaļā apskatei pieejams arī zobārsta kabinets 3D formātā. Vari izpētīt visus pieejamos instrumentus zobārsta kabinetā un nākamajā vizītītē pie zobārsta būsi ļoti zinošs. Ir pienācis laiks beigt baidīties no zobārstiem, jo viņu misija ir palīdzēt!

“Holivudas smaids” nav mīts, ir tikai nedaudz jāpiestrādā, un mēs esam pārliecināti, ka Tu to vari!